משבר במהלך הריון ולידה – Crisis during pregnancy and childbirth

טיפול זוגי הריון ולידה

טיפול זוגי במהלך הריון ולידה

הריון ולידה תקופה משמעותית ביותר עבור שני בני הזוג לגביי מיסוד היחסים ביניהם בעקבות השינויים הפיזיולוגיים שחלים בגופה של האישה. מצבים בהם היא עצמה משתנה. בשינוי מבנה הגוף וכן שינוי הורמונלי. האישה מתמודדת עם שינוי מצב הרוח. וכאן חשוב לבני הזוג לגלות אורך רוח, סבלנות וסובלנות ולא להיקלע לכעסים רגזנות ומרמור הגורמים להתרחקות עוינות ובדידות בשלב זה. כמו כן הלידה עצמה והמעבר למשפחה הכוללת זוגיות ותינוק[ת] מצב המצריך שותפות ואכפתיות הדדית זה לצרכי זה. מילת המפתח והקסם הנה שותפות. חלוקה על בסיס הסכמה בין בני הזוג. לגביי הקימה בלילה, היכולת להבין את הקושי של כל אחד. חלוקה שוויונית ושותפות במקלחות לתינוק[ת] למרות העייפות המצטברת והעדר שעות שינה. כיצד להתחשב זה בזו. ובעיקר לא לשכוח את הזוגיות. היכולת להיות חברים טובים וביחד. לתת זמן איכות לקשר הזוגי שהינו משמעותי. 

פעמים רבות זוגות מתלוננים אצלי בקליניקה שלי לטיפול זוגי מאז שבא התינוק[ת] ״היא לא מתייחסת אליי בכלל אני אוויר בשבילה״ או לחילופין האישה מרגישה את הבדידות בהתמודדות הזו. מצב שיכול להעיב ולהשפיע על מצבה הנפשי של היולדת. היו ערניים לכך. מזל טוב ובהצלחה. 

חשוב להבין כי גם אחרי שהילד[ה] גדלים, אתם לא לבד. ניתן להיעזר לא רק בטיפול זוגי אלא גם במדריכת הורים מומלצת לקבלת טיפים לחינוך והתמודדות עם הילד. זכרו – אתם לא לבד.

צור קשר

עדנה נהוראי: 050-3322497
כתובת: שבטי ישראל 44, קריית ביאליק
Scroll to Top
שיפור מערכת היחסים שלכם
טיפול זוגי אצל עדנה נהוראי בקריות
חווים קשיים בזוגיות? ריבים? חוסר תקשורת?
עדנה נהוראי, מטפלת זוגית מוסמכת, עזרה למאות זוגות להתגבר על קשיים שונים
תעזור לכם:
לשפר את התקשורת
לפתור קונפליקטים
לבנות אמון
לחיות חיים זוגיים מאושרים

מגיעה לך שיחת יעוץ ראשוני ללא עלות להתאמת הטיפול המושלם עבורך

פתיחה
שלום
היי,
שמי עדנה נהוראי,
אני מטפלת זוגית מוסמכת,
עזרתי למאות זוגות להתגבר על קשיים שונים.
אני כאן כדי להקשיב לך ולעזור לך למצוא את הדרך הנכונה עבורך.
להתקשרות - לחץ כאן! דילוג לתוכן