טיפול במצב משבר

מהו מצב משבר?

מצב משבר הינו מצב של תקיעות ביחסים.

פילוג ביחסי הזוגיות,כאשר בני הזוג אינם מסוגלים להקשיב ולהכיל זה את זו. מצב של אפטיות וייאוש מהמערכת הזוגית,שתיקות ממושכות,חוסר ביטחון בינו ובינה.  מצב היחסים בקשר הזוגי הינו כאשר שני בני הזוג נמצאים בקווים מקבילים שאינם נפגשים אלא מתרחקים זה מזו.חשוב לציין ולהדגיש שזה תופס זוגיות בכל שלבי החיים.

כיצד ניתן לזהות מצבי משבר?

קיימים סממנים בולטים למצב היחסים בזוגיות: 

כיצד ניתן לטפל במצבי משבר?

זהו מצב ששני בני הזוג הגיעו לנקודת אין מוצא והם מבינים שהמטפלת הזוגית הינה התחנה האחרונה שלהם לפני הפניה לבתי משפט לסיום ההתקשרות ביניהם-גירושין. הזוגות המגיעים לטיפול הינם במצב מיואש עם משקעים והאשמות רבות. הם מפנים אצבע מאשימה זה כלפי זו. וכל אחד מבני הזוג נמצא במגרש של הזולת. בהאשמות וטענות מה חלקן הרב במלחמות ביניהם. כאן נכנס המטפל ומאפשר לכל אחד מבני הזוג להביא את תסכולו וכאבו, הקשיים שהוא ניצב בפניהם, מהם התחושות שהוא מרגיש ומה הציפיות לעתיד . ברור שבמצב משברי זה הזוגות אינם קשובים זה לזה ובאמצעות מטפלת מיומנת ומקצועית ניתן ליצור תקשורת בונה בתיווך המטפלת.

מדוע לפנות למטפלת הזוגית עדנה נהוראי?

מאחר ומדובר במצב משברי שהינו גורלי עבור בני הזוג ויכריע את גורלם ועתידם. חשובה מאוד המיומנות המקצועית נסיונה הרב של המטפלת היוצרת אמון והשפעה עצומה על בני הזוג. בבניית אמון הדדי והדרגתי. מלאכת הטיפול הינה כמלאכת אריגה והטוויה של מלאכת אריגה. והמגמה הינה להביא את בני הזוג לתקשורת בונה עם כלים ואסטרטגיות חדשות לחיי העתיד שלהם.

Scroll to Top
שיפור מערכת היחסים שלכם
טיפול זוגי אצל עדנה נהוראי בקריות
חווים קשיים בזוגיות? ריבים? חוסר תקשורת?
עדנה נהוראי, מטפלת זוגית מוסמכת, עזרה למאות זוגות להתגבר על קשיים שונים
תעזור לכם:
לשפר את התקשורת
לפתור קונפליקטים
לבנות אמון
לחיות חיים זוגיים מאושרים

מגיעה לך שיחת יעוץ ראשוני ללא עלות להתאמת הטיפול המושלם עבורך

פתיחה
שלום
היי,
שמי עדנה נהוראי,
אני מטפלת זוגית מוסמכת,
עזרתי למאות זוגות להתגבר על קשיים שונים.
אני כאן כדי להקשיב לך ולעזור לך למצוא את הדרך הנכונה עבורך.
להתקשרות - לחץ כאן! דילוג לתוכן